Yasemin Yürük Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yasemin Yürük Fan Club

Yasemin Yürük Fan Club

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GRUP HEPSİ FIKRA (HOTEL)

YazarMesaj
gülçinci
Yasemin Süper Fan
Yasemin Süper Fan
gülçinci

°•.♥ :qRup ÜyeSi°•.♥ : : GRUP HEPSİ FIKRA (HOTEL) Glibgm3
°•.♥RuH HaliM°•.♥ : : GRUP HEPSİ FIKRA (HOTEL) Aktv1

GRUP HEPSİ FIKRA (HOTEL) Empty
MesajKonu: GRUP HEPSİ FIKRA (HOTEL)   GRUP HEPSİ FIKRA (HOTEL) EmptyPaz Kas. 16, 2008 5:17 pm

Birgün Hepsi bir konserden sonra daha önceden rezervasyon yaptırdıkları hotele gittiler.Bu konser uzun bir turnenin son konserlerinden biridir.Gülçin,Cemre,Yasemin ve Eren ailelerini çok özlemişlerdi.Eve telefon açıp konuşmak istiyorlardı.İlk Gülçin telefona sarıldı ve:
Anneciğim bana dönünce enfes yemekler yapar mısın?(normalde Biz'e der ama fıkraya)
O'nu Yasemin izledi:
Babacığım sanırım hasta oldum,ama korkmayın ilaçlarımı yanıma almıştım...
Ardından Cemre:
Babacığım ben dönünce bana aldığın yeni filmleri izlemek için sabırsızlanıyorum,herkesi çok özledim...
Sıra Eren'e gelmiş ama Eren hiç oralı değilmiş.Diğerleri bu duruma biraz şaşırmışlar ve sormuşlar:
Aramızda en "ev kuzusu"( ) sendin şimdi niye aileni aramıyorsun?
Eren içten bir rahatlıkla cevap verir:
Benim ailem burada.der
Bunu duyan kızlar Eren'in etrafına toplanırlar ve onu kucaklarlar,Eren çok şaşırır ve ne olduğunu sorar.
Gülçin:
Yaa kız bizi ailesi gibi görüyor derken kapı çalar.Kapıyı bir açar ki Eren'in anne ve babası
Gülçin,Cemre ve Yasemin şok olurlar ve önce birbirlerine sonra da Eren'e bakarlar.Eren:
Ne oldu,niye şaşırdınız ki?Ben size ailemin burada olduğunu söylemiştim,der.O akşam herkes çok eğlenir ve Eren'in ailesi Hepsi Grubu'nun gerçek bir aile gibi oldunun farkına varır.
Eren:
E ben demiştim benim ailem burda diye,deyince Gülçin elindeki o bol kremalı pastayı Eren'in ağzına tıkar ve:
Evet demiştin canım der.

GRUP HEPSİ FIKRA (HOTEL)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GRUP HEPSİ FIKRA (MAKBULE TEYZE)
» grup hepsi nasıl kuruldu?
» Grup Hepsi Hakkında Halkın genel Görüşü Ne ?
» hepsi-tavla
» hepsi için Ünlülerden Yorumlar!