Yasemin Yürük Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yasemin Yürük Fan Club

Yasemin Yürük Fan Club

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Erdem Tuncer ...

YazarMesaj
sarı_şeker
Yaseminci Üye
Yaseminci Üye
sarı_şeker

nérDén : İsTanBuL..xD
Sitemiz Nasıl ? : RenqLer Manyaq
°•.♥ :qRup ÜyeSi°•.♥ : : Erdem Tuncer ... Glibgm3
°•.♥RuH HaliM°•.♥ : : Erdem Tuncer ... Lgndi4

Erdem Tuncer ... Empty
MesajKonu: Erdem Tuncer ...   Erdem Tuncer ... EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 1:29 am

1. MC ERDEM Kimdir Ve Neler Yapmıştır... ?

18/09/1987 yılında İstanbul / Zeytinburnu’nda doğdum. Adim ve soyadım Erdem TUNCER. Hiphop kültürüne dans ve djlikle başladım, yaklaşık 10 yaşımdan beri rap müzikle ilgileniyorum. 2000 yılında ilk kayıtlarımı kendi evimdeki stüdyomda amatör olarak yaptım. 2005 yılında ilk parçamı nete verdim. Şimdiye kadar 4 albüm 2 klip çıkardım ve Kelepçe Vol-1/Vol-2/Vol-3, Sistem Clan Vol-1 ve Sistem Vol-1 Complation albümlerinin çıkmasını sağladım. Bir çok mc ve grupların albümlerinde ft. olarak yer aldım. Türkiye’nin bir çok yerinde rap parti ve konserlerinde sahne aldım. Çeşitli radyoların jingle ve seslendirmelerini yaptım. Çalışmalarım hala son sürat devam ediyor.

Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Eskişehir Fakültesi 1. sınıf öğrencisiyim ve boş vakitlerimde kazancıma katkı olması için web siteleri yapıyorum.

2. DJ MRXAGA Kimdir... ?

Aslinda Dj MrxAga’da benim. Djlik yapmaya ilk basladigim zamanlar MrxAga adimi kullaniyordum fakat sonralardan bunu Dj Erdem olarak degistirdim. Ama hala Dj MrxAga olarak da bazi yerlerde taniniyorum.

3. MC ERDEM’in Beatlerini Kim Yapiyor... ?

Genelde beatlerimi ben yapiyorum yada undergroundun saglam isimlerinden beat destegi aliyorum. Tabii arada free beatte kullandigim oluyor.

4. MC ERDEM’in Kayitlari Nerde Yapiliyor... ?

Kayitlarimi Sistem Clan çatisi altinda bulunan ve Taz’la birlikte kuruculugunu yaptigim Stüdyo Sistem’de kendim aliyorum ve düzenlemesini yapiyorum. Disardan kayit yapmak için gelen mc arkadaslarimiza da elimizdeki imkanlar dogrultusunda kayit imkani saglamaktayiz ve ft. olarak da destek çikmaktayiz.

5. MC ERDEM’in Hedefleri... ?

Amacim Türkçe rap adina güzel ve kalici isler yapmak. Bir süre undergroundda kendimi gösterdikten sonrada benim için zor bir sinav olan overgrounda geçis yapmak. Ayni zamanda menajerim Taz’la birlikte gerçeklestirmeyi düsündügümüz gizli bir projemiz var onu da hayata geçirmek istiyoruz...

6. MC ERDEM’e Nasil Ulasabiliriz... ?

Bana e-mail araciligiyla, sitedeki ziyaretçi defteri ve iletişim kısmıyla, ve telefon numaralarımdan ulasabilirsiniz.

Msn : Artık kullanmıyorum...
E-m@il : erdem@erdemtuncer.net

Stüdyo Sistemin Telefon Numarası : 90 212 664 22 09
Mc Erdem'e Ulaşabileceğiniz Cep Numarası : 0535 351 26 52

7. MC ERDEM’in Son Sözleri...

Rap müzigi seviyorum ve ömrümün sonuna kadar rap yapmak istiyorum.
http://www.tekgruphepsi.niceboard.biz

Erdem Tuncer ...
1 sayfadaki 1 sayfası